Росія знизила темп наступальних операцій на війні проти України, — МО Естонії

Цього тижня РФ знизила темп наступальних операцій, але, як і раніше, зберігає ініціативу в діях сухопутних військ, заявив полковник Антс Ківісельг...
полковник, Антс Ківісельг, МО Естонії
Фото: Priit Mürk/ERR

Цього тижня Російська Федерація знизила темп наступальних операцій, але, як і раніше, зберігає ініціативу в діях сухопутних військ. Про це заявив голова розвідцентру Сил оборони Естонії полковник Антс Ківісельг на прес-конференції в Міністерстві оборони 23 лютого, повідомляє ERR.

“Росія зосереджена на пошуку слабких місць в обороні України. ЗСУ продовжують завдавати ударів та знищувати комплекси ППО на окупованих Росією територіях”, — сказав Ківісельг.

За словами Ківісельга, захоплення Авдіївки не забезпечило того позитивного висвітлення у ЗМІ, яке було потрібне російському керівництву перед президентськими виборами.

На Луганщині спостерігається активізація бойових дій. “Росія чинить тиск і на Куп’янському, і на Лиманському напрямках. Також надходять повідомлення про те, що Росія почала перекидати на цей напрямок додаткові підрозділи. Ймовірна мета – захоплення рубежу річки Оскол. Росія справді зберігає ініціативу, але суттєвого прогресу російським військам досягти не вдалося . Вони змогли досягти лише невеликого успіху”, – сказав Ківісельг.

На Донецькому напрямі найактивніші бої йдуть у районі Бахмута, Авдіївки та Донецька.

На Запорізькому та Херсонському напрямах активність Росії була менш інтенсивною, ніж у Донецькій та Луганській областях.

Україна продовжує знищувати ворожі системи ППО та завдавати ударів по російським підрозділам, розташованим на окупованих Росією територіях. “Це говорить про те, що українці мають відносно хороший розвідувальний огляд того, що відбувається на окупованих територіях України. Вони здатні завдавати таких точних ударів у потрібне місце у потрібний час”, — зазначив Ківісельг.

Читайте також: «50-й обмін»: 207 українців повернулися додому

Поділитися:
Категорії
Головні новиниУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: