«50-й обмін»: 207 українців повернулися додому

31 січня 2024 року з російського полону шляхом обміну були звільнені 207 громадян України. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський під час відеозвернення. За його даними, серед звільнених...
військовослужбовець, повірнення, прапор України
Фото: ОП

31 січня 2024 року з російського полону шляхом обміну були звільнені 207 громадян України. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський під час відеозвернення.

За його даними, серед звільнених — 180 рядових і сержантів та 27 офіцерів. Майже половина – захисники Маріуполя.

«Це вже 50-й обмін за час повномасштабної війни. Загалом 3035 людей вдалося повернути. І ми зробимо все, щоб повернути кожного й кожну. Ми ні про кого не забули», ― заявив президент.

Також Глава держави відзначив керівництво й команду ГУР МО України, які беруть участь у процесі повернення додому наших військовополонених та цивільних разом з іншими державними відомствами.

 «Я хочу зараз подякувати всій нашій команді, яка веде цю роботу: Кирило Буданов, Андрій Єрмак, Василь Малюк, Дмитро Усов, Ігор Клименко, Дмитро Лубінець. Я вдячний усім, хто допомагає. Ми дуже часто чули – у різні моменти, – що щось не вийде. Коли знаєш, що саме робити, усе вдається», ― сказав Володимир Зеленський.

Читайте також: Наші – вдома. З полону звільнили ще 230 українців

Поділитися:
Категорії
ТОПУкраїнаФото
Стрічка новин

Читайте також: