РФ має на меті оточити Авдіївку до наступу Нового року, — естонський експерт

За даними Сил оборони Естонії, безпрецедентний за масштабом наступ військ РФ на Авдіївку з метою оточити місто продовжується. Проте ЗСУ тримають оборону. ...
Дорожній знак міста Авдіївка
Фото: twitter.com/poroshenko

За даними Сил оборони Естонії, безпрецедентний за масштабом наступ військ РФ на українську Авдіївку з метою оточити місто продовжується. Проте ЗСУ вдається тримати оборону. Найімовірніше, Збройні сили Російської Федерації мають на меті оточити Авдіївку до Нового року. Таку думку 17 листопада висловив заступник начальника оперативного управління Генштабу Сил оборони Естонії підполковник Тоомас Мляли, повідомляє ERR.

“Захист Адвіївки вистоял і тримається дуже добре останні 3-4 місяці. За час наступу Російська Федерація досягла там дуже і дуже невеликого прогресу — кілометр сюди, кілометр туди. Ми тримаємо кулаки за те, щоб українці змогли утримати цю лінію оборони. Можливо, в якій -то момент українській стороні доведеться приймати рішення: йти з Авдіївки чи ні», — заявив Мляли.

За його словами, якщо такі масовані атаки продовжаться, то в якийсь момент може статися така ситуація, що Авдіївка може впасти.

Читайте також: Фейки та ІПСО: в Україні розповсюджується інформація про графіки відключень електроенергії.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: