Фейки та ІПСО: в Україні розповсюджується інформація про графіки відключень електроенергії

Укренерго відреагувало на інформацію про те, що в Україні начебто запроваджуються графіки відключень. У відомстві заявили, що все це пряма брехня і ІПСО....
відключення світла, лампочка
Чи будуть відключати електроенергію

Укренерго відреагувало на інформацію про те, що в Україні начебто запроваджуються графіки відключень. У відомстві заявили, що все це пряма брехня і ІПСО.

«Офіційно заявляємо, Укренерго не планує жодних обмежень споживання найближчим часом – якщо не будуть відновлені російські атаки на енергосистему. Маємо численні звернення і посилання на відео з твердженнями, що Укренерго начебто “від завтра” запроваджує графіки відключень. Розпалювачі штучної паніки почали користатися тим, що зараз річниця початку масованих атак на українську систему. Вони використовують торішні відео і тексти, деякі сюжети переозвучують, додаючи додаткової брехні, і видають за свіжі справжні повідомлення. Будь ласка, не ведіться», — заявили в Укренерго.

Стан енергосистеми України

На даний час виробництва електроенергії достатньо для покриття всіх потреб споживачів. За інформацією енергетиків, стан енергосистеми зараз не дає жодних підстав запроваджувати графіки відключень найближчим часом. Це все при умові, що не буде нових обстрілів.

«Мета цих фейкових повідомлень – посіяти паніку, недовіру, виснажити українців», — зауважили в Укренерго.

Де шукати інформацію про відключення електроенергії

Українцям дали пораду користуватися лише офіційними джерелами інформації. Дані щодо відключень публікуються на сайті, ФБ та Телеграм-каналі Укренерго та на офіційних сайтах обленерго.

Читайте також: З 30 чевня в Україні майже вдвічі підвищують тарифи на електроенергію для бізнесу.

Поділитися:
Категорії
ТОПУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: