Противник зосереджує основні зусилля на 5 напрямках – Генштаб

Генштаб ЗСУ повідомив оперативну інформацію щодо військових дій на фронті станом на 18.00 21.05.2023 року. Найгарячіше на 5 напрямках...
Зруйноване місто Бахмут
Бахмут / фото: GETTY IMAGES

Генштаб ЗСУ повідомив оперативну інформацію щодо військових дій на фронті станом на 18.00 21.05.2023 року.

Протягом доби противник завдав 4 ракетних та 45 авіаційних ударів, здійснив більш як 30 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.

Найбільш складною залишається ситуація на Донбасі.

Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Загалом, протягом доби  відбулось 24 бойових зіткнення на зазначених ділянках фронту.  В епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка.

На Куп’янському напрямку противник не припиняє спроб покращити тактичне положення. Протягом доби вів безуспішні наступальні дії в районі Масютівки.

На Лиманському напрямку протягом доби ворог вів наступальні дії у напрямку  Івано-Дар’ївки, успіху не мав. Завдав авіаційних ударів в районі населеного пункту Невське.

На Бахмутському напрямку ворог продовжує вести наступальні дії. Бої за місто Бахмут тривають. Протягом доби противник безуспішно намагався відновити втрачені позиції південніше населеного пункту Іванівське. До того ж, вів наступальні дії у напрямку Григорівки, успіху не мав. Завдав авіаційних ударів в районах населених пунктів Бахмут та Іванівське.

На Авдіївському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії у напрямках Авдіївки та Первомайського, успіху не мав. Протягом доби завдав авіаційного удару в районі Авдіївки.

На Мар’їнському напрямку підрозділи сил оборони відбили численні атаки противника в районі міста Мар’їнка. Ворог завдав авіаційних ударів поблизу Мар’їнки та Новомихайлівки.

Читайте також: Генштаб ЗСУ назвав найгарячіші напрямки на фронті.

Поділитися:
Категорії
ТОПУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: