Генштаб ЗСУ назвав найгарячіші напрямки на фронті

Противник зосереджує основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Протягом доби відбулось 39 зіткнень...
Фото: Генштаб ЗСУ

У Генштабі повідомили оперативну інформацію щодо ситуації на фронті станом на 18.00 20.05.2023 року.

Противник зосереджує основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Протягом доби відбулось 39 бойових зіткнень на зазначених ділянках фронту. Найзапекліші бої ведуться за Бахмут та Мар’їнку.

На Куп’янському напрямку протягом доби ворог наступальних дій не проводив. Завдав авіаційних ударів в районах Кислівки і Котлярівки Харківської області.

На Бахмутському напрямку ворог продовжує вести наступальні дії. Не припиняються важкі бої за місто Бахмут. До того ж, протягом доби противник вів безуспішні наступальні дії у напрямку Білої Гори. Завдав ракетних ударів по районах Слов’янська і Дружківки та авіаційних – по районах населених пунктів Слов’янськ, Дружківка, Бахмут, Іванівське, Біла Гора і Торецьк.

На Авдіївському напрямку противник вів наступальні дії у напрямках Новокалинового, Авдіївки, Сєверного, успіху не мав. Протягом доби завдав авіаційного удару поблизу Авдіївки.

На Мар’їнському напрямку підрозділи сил оборони відбили численні атаки противника в районі міста Мар’їнка. Ворог завдав авіаційного удару в районі Красногорівки.

На Лиманському напрямку протягом доби ворог наступальних дій не проводив. Завдав авіаційних ударів в районах населених пунктів Ямпіль та Спірне.

Читайте також: На Бахмутському напрямку тривають дуже жорсткі бої – Міноборони.

Поділитися:
Категорії
ТОПУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: