На Східному напрямку наші воїни не лише обороняються, але й контратакують

Візит командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Сирського відбувся саме в тих частинах, які тримають оборону на найбільш напружених ділянках фронту....
Фото: Міноборони

Про це повідомило Міноборони України.

Ворог, посиливши свої угруповання штурмовими загонами «Шторм Z», які складаються з вʼязнів, підготовлених для штурмових дій в спеціальних таборах, перейшов до ведення наступальних дій в районах Максютівка, Новоселівське, Куземівка, Макіївка, Белогорівка, Спірне, намагаючись прорвати оборону наших військ і розвинути наступ. Бої в цих районах тривають майже цілодобово. Тому, невипадково черговий візит командувача Сухопутних військ ЗСУ  генерал-полковника Олександра Сирського відбувся саме в тих частинах, які тримають оборону на найбільш напружених ділянках фронту.

«Не лише обороняються, але й контратакують: ситуація на Східному напрямку ускладнюється, але на окремих ділянках фронту є просування Сил оборони України», – так охарактеризував ситуацію генерал Олександр Сирський.

«В ході живого спілкування з командирами підрозділів ми розробили та реалізуємо нові підходи і бачення найскорішого досягнення успіху на окремих ділянках фронту.

Кожні такі дії потребують ретельного планування, кропіткої підготовки військовослужбовців для їх практичного виконання, тобто узгоджених дій штабів та підрозділів для успішного виконання бойових завдань.

Тоді навіть чисельна перевага не допомагає ворогу. Як приклад, хочу відмітити роботу підрозділу 92 окрема махенізована бригади, який не лише відбив атаку ворога на Сватівському напрямку, але й успішно контратакував і на його «плечах» просунувся вперед на 400 метрів.

Інший приклад, це успішні дії військовослужбовців 80 окремої десантно-штурмової бригади, які щоденно, крок за кроком, грамотними тактичними діями звільнили значну ділянку території в районі Іванівського лісу» , – сказав генерал-полковник Олександр Сирський.

Читайте також: Епіцентр бойових дій залишається на сході – Маляр.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниУкраїнаФото
Стрічка новин

Читайте також: