Епіцентр бойових дій залишається на сході – Маляр

Ворог веде наступальні дії на 6 напрямках - Купянському, Лиманському, Авдіівському, Мар‘їнському, Шахтарському, Бахмутському...
Ганна Маляр
Ганна Маляр

Ворог веде наступальні дії на 6 напрямках – Купянському, Лиманському, Авдіівському, Мар‘їнському, Шахтарському, Бахмутському.

Про це повідомила заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр.

«У загальному підсумку бойових дій на сході станом на зараз ворогу не вдається просуватись вглиб території. Наступальні дії зупиняють наші мужні воїни.

Разом з тим, по всіх напрямках ворог здійснює артилерійські обстріли та авіаційні удари, на які  робить ставку там, де знижується інтенсивність боїв», – розповіла Маляр.

На Куп’янському напрямку – ворог намагається зайняти кращі позиції. Поки безуспішно.

На Лиманському напрямку – ворог веде наступальні дії, але безуспішно.

На Авдіївському напрямку противник вів наступальні дії. Успіху не мав.

На Мар’їнському напрямку підрозділи сил оборони відбили численні атаки противника в районі міста Мар’їнка.

На Шахтарському напрямку ворог завдає авіаудари та обстрілює населені пункти.

Трохи детальніше Ганна Маляр розповіла про Бахмутський напрямок, адже основна увага і сили ворога були прикуті саме до нього.

«Там ворог безуспішно наступав, але вцілому наступальна активність знижена. Ворогом зроблено ставку на завдання авіаційних ударів та інтенсивних артилерійських обстрілів.

Вчора і сьогодні там немає активних боїв – ні в місті, ні на флангах. Натомість ворог активно обстрілює околиці міста та підступи до нього.

Ми міцно тримаємо зайняті раніше панівні висоти на півночі та півдні від Бахмута. Водночас просування протягом вчора і сьогодні призупинено з метою виконання інших задач», – написала Маляр.

Зниження наступальної активності ворога обумовлено тим, що проводиться заміна та перегрупування військ. Ворог намагається посилити власні спроможності.

Читайте також: Наслідки війни: 174000 квадратних метрів української землі потенційно забруднені.

Поділитися:
Категорії
ТОПУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: