F-16 для України: Резніков заявив, що навчання наших пілотів уже розпочалось

Олексій Резніков повідомив, що українські пілоти вже розпочали навчання на винищувачах західного зразку F-16. Україна отримає літаки після підготовки льотчиків...
Літак F-16
Літак F-16 / фото: Вікіпедія

Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що українські пілоти вже розпочали навчання на винищувачах західного зразку F-16. Втім, Україна отримає літаки після детальної підготовки льотчиків і технічного персоналу. Про це він заявив в суботу, 19 серпня, 24 Каналу

“Навчання вже розпочалися”, – заявив Резніков. Але зазначив, що розкривати подробиці щодо тренувань українских пілотів не буде.

Очільник МО заявив, що до літакової коаліції увійшли 11 країн-партнерів . А лідерство щодо навчання взяли на себе Нідерланди та Данія.

Міністр підкреслив, що мінімальний термін на підготовку пілотів складає шість місяців. Однак, за його скільки саме треба часу для підготовки інженерів та техніків – невідомо.

“Хтось може швидше зможе. Люди талановиті. Але щоби не було ілюзій, може так статися, що частка льотчиків буде готова за 5 місяців, а інженери та техніки не будуть готові. А літак – дуже складна система. Одного пілота недостатньо. Щоби будувати виправдані очікування – мінімум 6 місяців. Але не розчаровуйтеся, якщо це буде більше”, – сказав міністр оборони України.

Читайте також: Звільнення усіх військкомів: Зеленський пояснив важливість такого рішення.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: