Звільнення усіх військкомів: Зеленський пояснив важливість такого рішення

Зеленський зазначив, що у роботі військкоматів потрібні "раціональність та вміння дати фронту саме таких людей, які можуть посилити українську оборону"....
президент України, Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / фото: ОП

17 серпня президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО від 11 серпня 2023 року “Про результати перевірки територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Збройних сил України”. Зокрема, йдеться про рішення замінити обласних військкомів офіцерами, які беруть участь у бойових діях.

У вечірньому відеозверненні президент пояснив важливість такого рішення. Він зазначив, що у роботі військкоматів, особливо у період дії воєнного стану, потрібні “раціональність та вміння дати фронту саме таких людей, які можуть посилити українську оборону”.

“Воїни, які реально пройшли бойові дії, які реально розуміють, як і кого треба відбирати для наших сил оборони й безпеки, – саме такі воїни будуть керувати роботою територіальних центрів комплектування”, — наголосив Зеленський.

Він додав, що у кожній бойовій бригаді, які відвідав цього тижня, воїни говорили про проблеми з комплектуванням.

“Початок цих проблем — зокрема те, як працюють військкомати. Їхня робота має стати іншою. І стане. Завдяки бойовим офіцерам”, — відзначив президент.

Читайте також: ДБР затримало начальника одного з київських військкоматів.

Поділитися:
Категорії
ТОПУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: