Наші – вдома. З полону звільнили ще 230 українців

3 січня з полону повернули 230 наших воїнів і цивільних. Серед них 213 солдат і сержантів, 11 офіцерів, 6 цивільних. Солдати, сержанти, офіцери....
чоловіки, звільнені полонені, прапор України
Фото: ОП

3 січня з полону повернули 230 наших воїнів і цивільних. Серед них 213 солдат і сержантів, 11 офіцерів, 6 цивільних. Солдати, сержанти, офіцери. Воїни Збройних Сил, Національної гвардії, ВМС, прикордонники. Частина захисників боронила Маріуполь та «Азовсталь». Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

«Сьогодні, попри всі виклики, гарна новина за довгий уже час. Довга була пауза в обмінах, але жодної паузи не було в переговорах щодо обмінів. Ми використовуємо кожну можливість, пробуємо всі варіанти посередництва. На кожній міжнародній зустрічі, яка може бути допомогою, ми піднімаємо тему повернення наших полонених. І будемо й надалі працювати, щоб повернути усіх наших», — написав президент.

Це перший обмін полоненими у 2024 році. Перед цим була перерва у більш як пів року. Російська Федерація з серпня 2023 року постійно зривали перемовини.

Читайте також: Зеленський закликав не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Поділитися:
Категорії
ТОПУкраїнаФото
Стрічка новин

Читайте також: