В Ізраїлі ракета влучила у багатоповерхівку, є загиблі і поранені

Сьогодні, 11 травня, терористи із сектору Газа відновили ракетний обстріл території Ізраїлю, зокрема одна з ракет влучила в житловий будинок...
У Реховоті ракета влучила у житловий будинок
У Реховоті ракета влучила у житловий будинок / фото: vesty.co.il

Сьогодні, 11 травня, терористи із сектору Газа відновили ракетний обстріл території Ізраїлю, зокрема одна з ракет влучила в житловий будинок, розташований у Реховоті. Внаслідок події є загиблий та поранені.

Співробітники поліції, пожежники та рятувальники вже працюють на місці. Всього в результаті ракетного обстрілу постраждали вісім осіб: 1 загиблий, 4 середнього ступеня тяжкості, 1 легкий та 2 у шоковому стані.

Парамедики МАДА, які прибули на місце інциденту, констатували смерть потерпілого, який отримав множинні системні травми, і направили 5 постраждалих до лікарні «Каплан», у тому числі 74-річного чоловіка та 50-річного чоловіка, а також 2 жінок близько 70 років та 1 неповнолітню дівчину.

Крім того, евакуйовано 2 постраждалих від панічної атаки.

У МАДА зазначили, що відразу після прибуття на місце події, почали обшукувати житловий будинок, на третьому поверсі вони виявили людину непритомну з дуже важкою мультисистемною травмою, медики констатувати його смерть. В іншій квартирі було знайдено ще одного чоловіка, який опинився у пастці під завалами, але його врятували.

Джерело: Курсор Інфо.

Читайте також: Сьогодні по Ізраїлю було випущено понад 300 ракет.

Поділитися:
Категорії
Світ
Стрічка новин

Читайте також: