В Італії через повені загинули 14 людей, 36 тисяч евакуйовано

В італійській Емілія-Романья зберігається «червоний» режим погодної небезпеки через повені. Число мешканців, змушених залишити свої будинки, сягає вже 36 тисяч...
Фото: news.sky.com

В італійській області Емілія-Романья зберігається «червоний» режим погодної небезпеки через повені. Число мешканців, змушених залишити свої будинки, сягає вже 36 тисяч.

За останніми даними, стихія забрала життя 14 людей, ще кілька вважаються зниклими безвісти. Десятки населених пунктів залишаються без зв’язку та світла, передає Sky News.

У суботу в районі Равенни розбився рятувальний вертоліт, екіпаж якого займався відновленням електропостачання. Двоє льотчиків зазнали серйозних травм.

Влада зводить протипаводкові загородження навколо найважливіших об’єктів інфраструктури та зміцнює береги річок.

Прем’єр-міністр Італії Джорджа Мелоні була змушена достроково залишити саміт «Великої сімки» у Хіросімі, щоб повернутися додому та особисто взяти участь у вирішенні проблем. Вона відвідала райони на півночі країни, які постраждали від руйнівної повені. У районі Равенни Мелоні у гумових чоботях обійшла вулиці, які досі вкриті водою.

Близько десяти тисяч жителів, які змушені залишити свої будинки, змогли повернутися, і тепер намагаються впоратися з наслідками удару стихії.

Десятки населених пунктів залишаються без зв’язку та світла. Повінь в Емілії-Романьї вже називають найсильнішою за сто років.

При цьому «червоний» погодний режим, як і раніше, діє, а небезпека повеней зміщується з півночі Італії на південь: «помаранчеву» тривогу оголосили в Калабрії.

Читайте також: На півночі Італії жахлива повінь, є загиблі і зниклі безвісти.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниСвіт
Стрічка новин

Читайте також: