У Лондоні пожежа знищила церкву, внесену до списку культурної спадщини

Вогонь охопив двоповерхову церкву Святого Марка в Сент-Джонс-Вуд. Церква має зв’язки з автором Льюїсом Керроллом і сином королеви Вікторії принцом Леопольдом...
Фото: Sky News

Велика пожежа знищила двоповерхову церкву Святого Марка в Лондоні, яка входить до списку пам’яток культурної спадщини, повідомляє Sky News.

Пожежну бригаду вперше сповістили про інцидент о 23:19 вчора ввечері, і його вдалося приборкати о 2:22 сьогоднішнього ранку.

Вісімдесят пожежників і 12 пожежних машин працювали на місці події.

Три поворотні драбини – в тому числі найвища в Європі – 64 метри – використовувалися як водонапірні вежі.

Пожежа створювала значну кількість диму в місцевості, тому мешканцям порадили тримати вікна та двері закритими, а водіїв закликали уникати цього району.

Повідомлень про постраждалих внаслідок пожежі немає.

Зараз встановлюється причина займання.

National Churches Trust зараховує церкву Святого Марка до вікторіанської церкви ІІ ступеня, що містить «приголомшливі» мозаїки родини Сальвіаті, а також високодекоративну мармурову підлогу в святині.

Англіканська церква розташована поблизу Abbey Road Studios і Lord’s Cricket Ground і має зв’язки з письменником Льюїсом Керроллом і сином королеви Вікторії принцом Леопольдом.

Траст описує його як «архітектурний та історичний скарб», який завершили будівництво між 1846 і 1847 роками в готичному стилі за проектом архітектора Томаса Канді-молодшого.

Читайте також: У Румунії оголошено “жовтий рівень” через снігопади та хуртовини.

Поділитися:
Категорії
Світ
Стрічка новин

Читайте також: