У Франції діти до 15 років не зможуть користуватися соцмережами без дозволу батьків

У Франції Сенат схвалила новий закон, що вимагає від платформ соціальних мереж, таких як TikTok, перевіряти вік користувачів ...
Фото: ПАБУ

У Франції Сенат схвалила новий закон, що вимагає від платформ соціальних мереж, таких як TikTok, перевіряти вік користувачів і отримувати згоду батьків для тих, хто молодше 15 років. Про це пише France 24.

Закон має на меті захистити дітей в Інтернеті. Він є частиною низки кроків уряду, спрямованих на скорочення часу перебування дітей перед екраном і захист їх від кіберзалякування та інших злочинів.

Точна дата, коли законопроект набуде чинності, залишається невідомою, адже Європейська комісія ще має перевірити його на відповідність законодавству ЄС.

Після цього соцмережі матимуть рік, щоб відповідати політиці для нових передплатників, і ще два роки, щоб застосувати вимоги до існуючих користувачів.

У Франції сайти теоретично закриті для осіб віком до 13 років. Але за даними Національної комісії з технологій і свобод Франції (CNIL), більш як половина дітей віком 10-14 років користуються соціальними мережами. 

Читайте також: Які зміни чекають українських біженців у Чехії з 1 липня.

Поділитися:
Категорії
Світ
Стрічка новин

Читайте також: