Польща з 17 вересня забороняє в’їзд на свою територію машинам із Росії

Очільник МВС Польщі Маріуш Каміньський заявив, що це ще один елемент санкцій, запроваджених проти росіян "у зв'язку з жорстокою війною в Україні"...
російський номерний знак
Польща забороняє в’їзд авто на російських номерах / фото: brestcity

Очільник МВС Польщі Маріуш Каміньський заявив, що це ще один елемент санкцій, запроваджених проти РФ “у зв’язку з жорстокою війною в Україні”, повідомляє Gazeta.pl.  

«Росія сьогодні становить загрозу національній безпеці», — наголосив глава МВС.

Раніше аналогічні заборони запровадили Фінляндія, Литва, Латвія та Естонія. З прикордонних з Росією країн поки що можна в’їхати до Норвегії, яка не входить до ЄС, приєдналася до санкцій, але ще не обмежила в’їзд, передає theins.ru

8 вересня Єврокомісія (ЄК) роз’яснила правила застосування санкцій, що вже діють проти Росії. Згідно з новими настановами, в’їзд до країн ЄС на особистих машинах, зареєстрованих у Росії, буде розцінений як заборонений імпорт, навіть якщо вони використовуються в особистих цілях, а не в комерційних. Винятки зроблено для громадян ЄС та їхніх найближчих родичів.

Пізніше Єврокомісія уточнила, що митним органам потрібно сконцентруватися на автомобілях, що ввозяться, а з інших предметів, у тому числі одязі, імпортне ембарго слід застосовувати «пропорційним і розумним чином».

Нагадаємо, 13 вересня повідомлялось, які країни ЄС запровадили санкції на в’їзд авто з РФ.

Поділитися:
Категорії
СвітТОП
Стрічка новин

Читайте також: