Пасажирський автобус із 60 людьми а салоні спалахнув на кільцевій дорозі у Відні

31 липня автобус, у якому перебували 60 людей, громадяни Молдови та Румунії, спалахнув на кільцевій дорозі Відня - A21 - у напрямку Фезендорфа...
У Відні згорів автобус
У Відні згорів пасажирський автобус / фото: NewsMaker.md/ro

31 липня автобус, у якому перебували 60 людей, громадяни Молдови та Румунії, спалахнув на кільцевій дорозі Відня – A21 – у напрямку Фезендорфа, повідомляє digi24.

Автобус прямував з Іспанії до Румунії та Республіки Молдова. На щастя, внаслідок інциденту ніхто не постраждав. Інцидент стався близько 14:00 за місцевим часом і всього за 10 хвилин салон автобуса повністю згорів.

Пасажирів були супроводжені поліцією на заправну станцію неподалік місця події, чекаючи транспортних засобів, щоб продовжити свій шлях до Румунії та Республіки Молдова.

За попередньою інформацією, наданою поліцією, автобус мав румунські номери, а насправді належав громадянину з Бельц. Проте представники румунської транспортної компанії спростували факт володіння цим автобусом і заявили, що продали його громадянинові Молдови ще 2020 року. “Автобус не є власністю Aliseb Tours Romania. Був проданий у 2020 році Абабію Роману з Бельц, Республіка Молдова. Його виключили з нашої компанії та зареєстрували в компанії, яка базується в Яссах. Фірмою керує Абабій Роман. Ми не маємо жодного стосунку до цього автобуса”, – заявили представники транспортної компанії.

Читайте також: Майже вся таблиця Менделєєва: у Польщі вже добу горить склад з хімікатами.

Поділитися:
Категорії
ВідеоСвітФото
Стрічка новин

Читайте також: