На Майорці випав метровий шар снігу

Сніг почав йти у понеділок, а вже у вівторок у деяких місцях товщина снігового покриву складала 1,4 метри. Шторм викликав сильний вітер та високі хвилі ...
Фото: digi24.ro

Хоча шторм “Джульєтта” в середу перемістився на схід, у бік Італії, службам екстреної допомоги знадобилося кілька годин, щоб дістатися людей, які застрягли в снігу на великих висотах, повідомляє digi24.ro

Сніг почав йти у понеділок, а вже у вівторок у деяких місцях товщина снігового покриву складала 1,4 метри. Крім того, шторм викликав сильний вітер та високі хвилі у прибережних районах.

Спочатку сніг викликав хвилю ажіотажу серед місцевих мешканців та туристів, і сотні людей попрямували до гірських районів іспанського острова. Але багато хто виявився ізольованим і змушений був шукати притулку. У монастирі Льюк, наприклад, було розміщено майже 100 людей після того, як вони застрягли у снігу без сигналу мобільного телефону та без електрики.

Монастир Льюк, розташований на півночі острова, мав достатню кількість спальних місць та запасів, щоб прийняти несподіваних відвідувачів на ніч. Рятувальники з загону рятувальників острова прибули до монастиря у вівторок.

Інші райони Іспанії також зіткнулися з надзвичайно холодною погодою: вночі температура впала до -10 градусів за Цельсієм у районі Піренейських гір.

Читайте також: Дощі накрили Румунію, а снігопади – Балкани та Іспанію.

Поділитися:
Категорії
СвітФото
Стрічка новин

Читайте також: