Спалах гепатиту А зафіксовано у Вінницькій області: з таким діагнозом 174 пацієнти

У Вінницькій області після виявлення спалаху вірусного гепатиту А на стаціонарному лікуванні з підтвердженим діагнозом на сьогодні перебуває 174 пацієнти....
гепатит А
Фото: rayon.in

У Вінницькій області після виявлення спалаху вірусного гепатиту А на стаціонарному лікуванні з підтвердженим діагнозом на сьогодні перебуває 174 пацієнти, 29 з них – діти, повідомила прес-служба МОЗ України.

“На стаціонарному лікуванні з підтвердженим діагнозом сьогодні перебуває 174 пацієнти, серед них – 29 дітей. Ще 25 пацієнтів одужали, їх виписали з медзакладів”, – ідеться у повідомленні.

Фахівці МОЗ розглядають 4 різні джерела інфекції, які могли призвести до спалаху вірусного гепатиту А в регіоні.

” Вже обстежено більше ніж 100 осіб, робота яких повʼязана з обслуговуванням населення, продуктами харчування та іншими епідемічно небезпечними сферами, зокрема на ринках та стихійних точках продажу продуктів. Продовжується додатковий лабораторний контроль на об’єктах водопостачання та підприємствах, які забезпечують продаж питної води та її розвезення. Після засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на рівні області будуть визначені додаткові профілактичні заходи в місті”, — заявив головний санлікар Ігор Кузін.

Читайте далі: Як нестача сну впливає на жіноче здоров’я.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниЗдоров'я
Стрічка новин

Читайте також: