Названо найнебезпечніший алкогольний напій для серця

Навіть у невеликих кількостях при регулярному вживанні пиво здатне порушити роботу серця та судинної системи. Як не дивно, йдеться про пиво...
два келихи пива
Фото: blog.pokupon

Експерти назвали алкогольний напій, який є найбільш шкідливим для роботи серцево-судинної системи. Як не дивно, йдеться про пиво, яке багато хто помилково вважає «легким» і безпечним алкоголем.

За словами експертів, у 375 мілілітрах пива міститься допустима добова доза металу та регулярне перевищення цієї дози призводить до розвитку кардіопатії. Справа в тому, що пиво дуже швидко всмоктується через велику кількість вуглекислого газу. Кровоносні судини швидко наповнюються і збільшуються обсягом. А вживання великої кількості рідини призводять до розвитку варикозного розширення вен та збільшення серця.

Експерти також попереджають, що пиво викликає звикання. Першою ознакою розвитку пивного алкоголізму фахівці називають неможливість розслабитись чи посидіти з друзями без цього напою. Про другу стадію сигналізує щоденне вживання пива в будь-яких дозах, навіть найменших.

При спробі скоротити обсяги споживання пива або зовсім від нього відмовитися, такі люди помічають у себе всі симптоми алкогольного синдрому – тремтіння рук, сухість у роті, головний біль, слабкість та пітливість. Якщо буквально кілька ковтків пива допомагають полегшити та повернутися до нормального стану – час до нарколога.

Найбезпечніший напій для серця людини – це червоне вино. Оптимальна доза для організму, яка не завдасть шкоди – один келих не частіше трьох-чотирьох разів на тиждень.

Джерело: Курсорінфо.

Читайте також: Проблеми в ротовій порожнині можуть вказувати на діабет.

Поділитися:
Категорії
Здоров'я
Стрічка новин

Читайте також: