7 ознак того, що у вас дефіцит вітаміну D

Вітамін D відіграє вирішальну роль у різних функціях організму, але багато людей несвідомо страждають від постійної втоми та слабкості....
яйця, гриби, сир, риба, молоко
Фото з вільних джерел

Вітамін D відіграє вирішальну роль у різних функціях організму, але багато людей несвідомо страждають від його дефіциту, повідомляє Only my health.

Ознаки того, що у вас є дефіцит вітаміну D:

1.Втома та слабкість

Постійна втома та слабкість можуть свідчити про низький рівень вітаміну D , що впливає на виробництво енергії в організмі та роботу м’язів. Якщо ви відчуваєте постійне виснаження подумайте про перевірку рівня вітаміну D у вашому організмі.

2. Зміна настрою

Низький рівень вітаміну D пов’язують із розладами настрою, такими, як депресія та тривога. Якщо ви відчуваєте незрозумілі перепади настрою, або відчуваєте пригнічення, можливо, варто дослідити свій статус  вітаміну D.

3.Втрата волосся

Недостатній рівень вітаміну D пов’язаний із випадінням, або зменшенням товщини вашого волосся.

4.Порушення загоювання ран

Вітамін D необхідний для загоювання ваших ран і імунної функції. Якщо ви виявите, що ваші рани повільно загоюються, або часто інфікуються, це може бути ознакою того, що у вас є дефіцит.

5.Біль у м’язах

Хронічний м’язовий біль і слабкість є поширеними симптомами дефіциту вітаміну D. Якщо ви відчуваєте незрозумілий дискомфорт, або скутість, тоді обов’язково зверніться за консультацією до вашого лікаря.

6.Часті хвороби

Вітамін D відіграє ключову роль у імунній функції, тому його низький рівень може підвищити сприйнятливість до інфекцій.

7.Зменшення міцності кісток

Вітамін D життєво важливий для ваших кісток і засвоєння кальцію організмом. Зменшення рівню вітаміну D може призвести до частих переломів, або зниженню щільності кісток.

Висновки:

Не забувайте про важливість достатнього рівня вітаміну D для вашого здоров’я.

Читайте також: 16-годинне голодування може принести значну користь організму, — дослідження

Поділитися:
Категорії
Здоров'я
Стрічка новин

Читайте також: