7 найкращих продуктів для здорових колін

Додай ці продукти в раціон і відразу побачиш різницю! Коліна скажуть тобі спасибі. Якщо ти помічала скутість у колінних суглобах, це привід переглянути раціон...

Додай ці продукти в раціон і відразу побачиш різницю! Коліна скажуть тобі спасибі.

Колінний суглоб – найбільший у тілі людини, але в той же час він один із найуразливіших.

Якщо ти помічала скутість у колінних суглобах вранці або після довгого і важкого дня, це привід переглянути свій раціон. Продукти з нашого списку підстрахують тебе у слабких місцях, адже попередити завжди краще, ніж лікувати.

Кисломолочка

Кефір, сир, «живий» йогурт – усі ці продукти містять величезну кількість кальцію та білка, необхідних для здоров’я кісток та суглобів.

Соєві продукти

Соєвий йогурт і тофу допомагають позбутися зайвих кілограмів, а також служать профілактикою подагри, хвороб нирок та серцево-судинної системи.

Морська риба

У топі лосось, тріска, скумбрія та оселедець. Ці продукти позитивно позначаються стані кровоносних судин, знижують рівень холестерину і захищають суглоби.

Біле м’ясо птиці

Так-так, наша улюблена куряча грудка без неї нікуди. Вона багата на білок, добре насичує і допомагає не переїдати.

Овочі та фрукти

Овочі готуємо на пару або запікаємо, а фрукти їмо стиглими та в чистому вигляді! Продукти нормалізують травлення та опосередковано покращують всмоктування нутрієнтів.

Рослинна олія

Оливковий, конопляний або волоський горіх — вибирай, що більше до смаку. Олія заповнить брак жирних кислот і поліпшить загальне самопочуття. Вибирай сиродавлені варіанти!

Горіхи

У них багато поліненасичених кислот, що надають сприятливу дію на судини головного мозку. Так що хрумти горіхами на здоров’я, але не переборщуй, а то позначиться на талії.

Читайте також: 11 продуктів, які їдять довгожителі.

Поділитися:
Категорії
Здоров'я
Стрічка новин

Читайте також: