5 фізичних ознак того, що організм відчуває сильний стрес

На думку фахівців у галузі психічного здоров'я, перший крок до контролю за стресом – знання його симптомів. Але розпізнати симптоми стресу може бути складніше...
Перший крок до контролю за стресом – це знання його симптомів / фото: ukr.media

Можливо, ви знаєте, що відчуваєте стрес, але ваш стан може бути набагато серйознішим, ніж ви думаєте.

На думку фахівців у галузі психічного здоров’я, перший крок до контролю за стресом – це знання його симптомів. Але розпізнати симптоми стресу може бути складніше, ніж багато хто думає. Люди часто звикають до стресу і не усвідомлюють, що їхній організм відчуває сильний дискомфорт.

Ось фізичні ознаки того, що організм відчуває сильний стрес, про них повідомив портал The Health Site.

Хронічний головний біль

Стрес викликає в тілі м’язову напругу – воно, у свою чергу, сприяє головним болям та болям у спині. М’язи шиї та скальпа напружуються і безконтрольно скорочуються, коли вони зазнають сильного стресу. Це викликає головний біль.

Зниження енергії та безсоння

Нещодавнє дослідження більш ніж 7000 дорослих людей показало, що втома «значно пов’язана» зі стресом, що виникає на роботі.

Зміна лібідо

Дослідження, в якому вчені вивчали вплив пандемії COVID-19 на жіноче репродуктивне здоров’я, показало: 45 відсотків із 1000 жінок стикаються зі зниженням лібідо через вплив стресу.

Шкірні проблеми

Коли люди відчувають стрес, вони частіше торкаються свого обличчя. Це може поширювати бактерії та сприяти розвитку прищів, шкірних інфекцій.

Проблеми із травленням

Лікарі кажуть, що стрес пов’язаний із такими проблемами травлення, як запор, печія, діарея, а також з іншими розладами травлення. Він також може викликати синдром подразненого кишківника або запальне захворювання кишківника.

Важливо! Інформація надана у довідкових цілях. Про протипоказання та побічні дії запитуйте у фахівця і за жодних обставин не займайтеся самолікуванням. За перших ознак захворювання зверніться до лікаря.

Читайте також: Власники собак і котів сплять гірше, ніж люди без домашніх тварин.

Поділитися:
Категорії
Здоров'я
Стрічка новин

Читайте також: