Українські легкоатлетки в Естонії вибороли чотири нагороди

Чотири нагороди здобули українські легкоатлетки на етапі Світового континентального туру категорії «Bronze» «Heino Lipp Memorial», що проходив в Йохві....
Ірина Климець / фото: Суспільне

Чотири нагороди здобули українські легкоатлетки на етапі Світового континентального туру категорії «Bronze» «Heino Lipp Memorial», що проходив в естонському  Йохві.

Про це повідомив Національний олімпійський комітет України.

«Ірина Климець стала чемпіонкою у метанні молота (69.53 м). Наталія Кроль фінішувала першою на дистанції 800 м (2.01,68).

Ольга Корсун виборола 🥇золото у потрійному стрибку з результатом 13.79 м, а також зійшла на другу сходинку п’єдесталу у стрибках у довжину (6.09 м)», – йдеться у повідомленні НОК.

Вітаємо!

Читайте також: Веслувальниця Вікторія Ус виборола срібло у Словенії. Срібло наша спортсменка виборола в каное-одиночці, поступившись лише дворазовій чемпіонці світу та багаторазовій медалістці чемпіонатів Європи німкені Елені Лілік.