Конор МакГрегор розповів про бажання провести ще 100 боїв

Я сподіваюсь провести ще 100 боїв. Занадто довго я влаштовував собі перерви через травми, політику боїв і взагалі життя, — сказав МакГрегор...
Конор МакГрегор / фото з відкритих джерел

Ірландський боєць Абсолютного бійцівського чемпіонату (UFC) Конор МакГрегор розповів про свої подальші плани, передає MMA Junkie.

«Я сподіваюсь провести ще 100 боїв. Я працюю над сталістю та стабільністю. Занадто довго я влаштовував собі перерви через травми, політику боїв і взагалі життя», — сказав МакГрегор.

Бездіяльність була помітною частиною історії МакГрегора з тих пір, як він завоював другий титул UFC більше шести років тому. З листопада 2016 року він бився лише чотири рази, не враховуючи гучного боксерського поєдинку з Флойдом Мейвезером, який дав достатній фінансовий стимул взяти відпустку. Зараз  МакГрегору 34 роки, ймовірно, залишилося лише обмежене вікно, щоб змагатися на елітному рівні спорту. Він хоче максимально використати це.

Останнім боєм МакГрегора став двобій з американцем Дастіном Пор’є на турнірі UFC 264. Зустріч була завершена вже в першому раунді, а за її підсумками ірландець отримав перелом ноги.

В кінці жовтня 2022 повідомлялося, що МакГрегор зможе повернутися в октагон не раніше, ніж через шість місяців. Спортсмен має пройти шестимісячне тестування на допінг, а також надати два негативні тести, щоб йому дозволили виступати.

Читайте також: Чемпіон WBC продає пояс для допомоги постраждалим від землетрусу у Туреччині.

Поділитися:
Категорії
Спорт
Стрічка новин

Читайте також: