Чемпіон WBC продає пояс для допомоги постраждалим від землетрусу у Туреччині

Сердар Авчі активно допомагає своїм співвітчизникам, які постраждали від жахливого землетрусу, що стався 6 лютого поблизу міста Газіантеп...
Боксер Сердар Авчі

Володар титулу WBC International Silver у крузервейті Сердар Авчі (14-0, 13 КО) активно допомагає своїм співвітчизникам, які постраждали від жахливого землетрусу, що стався 6 лютого поблизу міста Газіантеп.

Боксер виставив на благодійний аукціон один зі своїх титулів, а саме пояс WBC Asia Silver, який він завоював в Україні. 23 грудня 2021 року у Києві Авчі технічним нокаутом у другому раунді переміг представника Індії Кулдіпа Сінха (8-4-1, 5 КО), повідомляє xsport.

Ціна даного лоту – 20 000 турецьких лір, що в еквіваленті складає 1060 доларів США. Як зазначається на сайті аукціону socratessahada.com, гроші підуть у волонтерський фонд, який буде допомагати навчанню дітей, які постраждали від землетрусу.

Сердар Авчі пожертвував співвітчизникам 60 000 доларів США.

В свій час боксер зробив заяву щодо війни в Україні: «Я дуже засмучений. Україна для мене – другий дім. У мене навіть родичі живуть в Україні, які зараз відмовляються їхати до Туреччини, тому що хочуть залишатися в Україні, з українцями.

В Україні залишився мій тренер, мій зал, де я тренувався весь цей час. Я дуже засмучений через цю війну».

Читайте також: Легенду боксу Майка Тайсона знову звинувачують у зґвалтуванні.

Поділитися:
Категорії
Спорт
Стрічка новин

Читайте також: