Легенду боксу Майка Тайсона знову звинувачують у зґвалтуванні

Колишнього абсолютного чемпіона світу у важкій вазі звинувачують у зґвалтуванні жінки після того, як вони зустрілися в нічному клубі Олбані ...
Майк Тайсон

Легенда світового боксу Майка Тайсона було звинувачено у другому зґвалтуванні.

Колишнього абсолютного чемпіона світу у важкій вазі звинувачують у зґвалтуванні жінки після того, як вони зустрілися в нічному клубі Олбані на початку 1990-х років, згідно з позовом на 5 млн доларів, поданим у січні цього року, передає Daily Mail.

«Я сіла в лімузин Тайсона, щоб забрати мою подругу з її будинку. Тайсон відразу почав торкатися мене і спробував поцілувати.

Я кілька разів казала йому «ні» і просила припинити, але він продовжував нападати на мене. Потім він стягнув з мене штани і жорстоко зґвалтував», – заявила потерпіла.

Нагадаємо, 10 лютого 1992 року Тайсона було визнано винним у зґвалтуванні Дезіре Вашингтон і відсидів три роки у в’язниці.

У професійній кар’єрі Майк Тайсон провів 58 поєдинків, у яких йому вдалося здобути 50 перемог (44 нокаутом) при двох поразках. Ще два бої були визнані такими, що не відбулися.

Тайсон є абсолютним чемпіоном світу у важкій ваговій категорії серед професіоналів (1987–1990), чемпіоном світу за версіями Всесвітньої боксерської ради (WBC) (1986–1990, 1996), Всесвітньої боксерської асоціації (WBA) (1987–1990) боксерської федерації (IBF) (1987-1990), The Ring (1988-1990).

Читайте також: Хворий на ішіас Майк Тайсон виглядає щасливим і здоровим.

Поділитися:
Категорії
Спорт
Стрічка новин

Читайте також: