Нардепу, який відпочивав на Мальдівах під час війни, повідомлено про підозру

Служба безпеки і ДБР зібрали доказову базу на чинного народного депутата України, який попри заборону для посадовців поїхав відпочивати на острови...
Фото: СБУ

Служба безпеки і ДБР зібрали доказову базу на чинного народного депутата України, який попри заборону для посадовців на виїзд за кордон під час війни поїхав відпочивати на острови в Індійському океані. Про це повідомила пресслужба СБУ.

На підставі зібраних доказів Генеральний прокурор повідомив нардепу про підозру за ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення).

За інформацією Служби безпеки, мова йде про діючого заступника голови комітету Верховної Ради України з питань нацбезпеки, оборони та розвідки.

Правоохоронці встановили, що у середині липня цього року депутат перебував в одному з готелів острова Ітхаафуші на Мальдівах.

«Для нелегального виїзду за межі України він вніс неправдиві відомості до офіційних документів для виїзду за кордон. Зокрема щодо терміну, мети та країни «службового відрядження» народного обранця», — йдеться у повідомленні СБУ.

За даними слідства, у липні цього року депутат з робочим візитом виїхав на три дні до сусідньої європейської країни.

Там він 10 липня дистанційно відкрив лікарняний в одному з приватних медзакладів Києва до 19 липня 2023 року включно. При цьому до електронної системи охорони здоров’я було внесено недостовірні відомості, оскільки медичний огляд фактично не здійснювався.

Також з’ясовано, що депутат разом з сім’єю – жінкою та дітьми – до 22 липня перебував на території Мальдівської Республіки, у готельному комплексі Waldorf Astoria Maldives.

Під час обшуків у помешканні депутата СБУ виявила закордонний паспорт народного обранця, у якому містяться відмітки про виїзд на Мальдіви.

Наразі триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину.

Читайте також: Справа колишнього одеського військкома: що відомо.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниПодіїФото
Стрічка новин

Читайте також: