Учасникам колективів KAZKA та The Hypnotunez відмовили у виїзді з України

Гурту KAZKA відмовили у виїзді до Лондона після втечі відомого коміка за кордон. Також колективу The Hypnotunez відмовили у виїзді за рішенням Мінкульту...
Гурт KAZKA / фото: instagram.com/kazka.band

Гурту KAZKA відмовили у виїзді до Лондона після втечі відомого коміка за кордон.

“Друзі, ви точно чули про “артистів”, які скориставшись дозволом від Міністерства культури, виїхали за кордон. Але цей пост не про них. Вони в цій історії — непорозуміння, виняток з правил, яких, на жаль, не уникнути будь-де. Цей пост про артистів, які завдяки Міністерству культури України ось уже понад рік збирають кошти у світі на допомогу армії, розповідають про Україну на різних майданчиках, підтримують українців, які сьогодні вимушено живуть в найвіддаленіших куточках нашої планети! Тих, хто виїжджав сотні разів, та завжди повертався, адже тут — дім”, – написала фронтвумен колективу Олександра Заріцька.

Заріцька додала, що наразі треба “покарати винних” адже від цього залежить подальше продовження благодійної роботи артистів.

“Сьогодні дуже важливо покарати винних, адже від цього залежить, чи зможуть, наприклад, мої хлопці виїхати завтра на благодійний концерт у Лондон, де наш виступ давно анонсований. Поки що їм відмовили”, – повідомила Заріцька.

Також учасникам колективу The Hypnotunez відмовили у виїзді за рішенням Мінкульту.

The Hypnotunez / Фото: instagram.com/the_hypnotunez

Відомий український джаз-панк гурт The Hypnotunez повідомив, що за рішенням Міністерства культури не зміг виїхати за кордон у благодійний тур.

Відповідне відео учасники колективу розмістили на офіційній сторінці The Hypnotunez в Instagram. Як розповіли музиканти, 7 березня вони виїхали у свій європейський тур, який мав відбутися у містах Німеччини, Польщі та Чехії.

Втім, артисти провели 20 годин на кордоні з Польщею і їх так не випустили з країни. Причиною цьому стали зміни стосовно виїзду за кордон артистів, які Мінкульт запровадив після скандалу зі стендапером Андрієм Щегелем. Той, нагадаємо, похвалився, що під час війни виїхав з України як артист за дозволом від Міністерства культури.

Читайте також: Євробачення 2023: наступного тижня стартує продаж квитків.

Поділитися:
Категорії
Шоу-бізнес
Стрічка новин

Читайте також: