Пункт пропуску “Ягодин-Дорогуськ” знову заблоковано

Сьогодні, 18 грудня, з 15:00 18 польські перевізники знову заблокували рух вантажівок на міжнародному пункті пропуску "Ягодин-Дорогуськ"....
вантажівки, дерева, страйк
Фото: з відкритих джерел

Сьогодні, 18 грудня, з 15:00 18 польські перевізники знову заблокували рух вантажівок на міжнародному пункті пропуску “Ягодин-Дорогуськ”, повідомляє “Суспільне”.
За даними прикордонників, організатори протесту планують пропускати лише по одній вантажівці на одну годину. Водночас обіцяють пропускати небезпечні, гуманітарні вантажі та тих, хто везе тварин.
“За наявною інформацією, протестувальники не планують перешкоджати руху автобусів”, — додали у Держприкордонслужбі.
Станом на ранок, 18 грудня, у черзі на перетин кордону в бік України очікувало 2 300 вантажних автомобілів.
Як повідомив у соцмережах один із організаторів польського протесту на кордоні Рафал Меклер, до перевізників, які повторно блокують кордон, також долучилися фермери.
Що відомо про страйк польських перевізників
6 листопада польські перевізники почали блокувати рух вантажівок у пунктах пропуску “Краківець-Корчова”, “Ягодин-Дорогуськ” та “Рава-Руська-Хребене”.
Учасник страйку вимагають, аби повернули дозволи на комерційні перевезення для України.
Асоціація “Укравтопром” із посиланням на Міжнародну транспортну асоціацію України зазначила, що причина страйків — надмірна конкуренція після лібералізації міжнародних перевезень між Україною та країнами ЄС.

Читайте також: Заблоковані на кордоні із Польщею вантажівки будуть переправляти в Україну залізницею.

Поділитися:
Категорії
СвітТОП
Стрічка новин

Читайте також: