Це був останній великий концерт: Елтон Джон повідомив про завершення кар’єри

Відомив британській співак Елтон Джон під час фінального концерту всесвітнього туру «Farewell Yellow Brick Road» повідомив, що це був останній великий концерт...
Фото: ROCKET ENTERTAINMENT

Відомив британській співак Елтон Джон під час фінального концерту всесвітнього туру «Farewell Yellow Brick Road», який відбувся у Швеції, повідомив, що це був останній великий концерт в його кар’єрі, повідомляє BBC.

Під час фінального концерту у Стокгольмі в рамках всесвітнього туру «Farewell Yellow Brick Road», який розпочався ще у 2018 році з Північної Америки, а закінчився 9 липня на арені Tele2, Елтон Джон повідомив своїм фанам, що завершує кар’єру.

“Виступати для вас, хлопці, було моєю життєвою необхідністю, і ви були просто дивовижні», – зазначив Елтон Джон у звернення до своїх шанувальників.

В свою чергу Кріс Мартін, якого більшість знає як фронтмена гурту Coldplay, який супроводжував Елтона Джона впродовж туру подякував співаку.

“Від усіх груп та артистів, яким ви допомогли і надихнули, ми вас дуже любимо! Ми так вдячні за все те, що ви зробити для Фонду боротьби зі СНІД, за кожне ваше добре відношення до будь-якої людини!”, – сказав Мартін.

76-річний співак отримав п’ять премій Греммі за вражаючу 50-річну кар’єру та майже 4600 виступів у всьому світі.

Це один із найприбутковіших концертних турів за всю історію: журнал Billboard повідомляє, що це перший тур, продаж квитків на який досяг 900 мільйонів доларів (701 мільйон фунтів стерлінгів).

Елтон розмірковував про своє життя ближче до кінця цього грандіозного фіналу, розповідаючи публіці про свої «52 роки чистого задоволення від музики».

Він підтвердив, що «ніколи більше не гастролюватиме», але може зробити «разову річ» у майбутньому.

Читайте також: В ДТП загинув відомий американський актор Тріт Вільямс.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниШоу-бізнес
Стрічка новин

Читайте також: