Позашлюбний син Алена Делона знайдений мертвим у Парижі

Згідно з першими даними розслідування, Арі Булонь мав проблеми зі здоров'ям. Нещодавно він лікувався від наслідків невдалого падіння з інвалідного візка...

Тіло 60-річного фотографа знайшли у його будинку.

Згідно з першими даними розслідування, Арі Булонь мав проблеми зі здоров’ям. Нещодавно він лікувався від наслідків невдалого падіння з інвалідного візка. Тіло фотографа доставили до судово-медичного інституту Парижа для розтину.

Його подруга викликала поліцію відразу ж, як виявила тіло Арі у вітальні. Її не було вдома у момент його смерті, зі своїм 21-річним сином вона виїжджала з Парижа.

58-річну супутницю  фотографа Ясміну С. помістили під варту за ненадання допомоги людині, яка перебуває в небезпеці, передає leparisien.fr.

У понеділок їй пред’явили звинувачення в “ненаданні допомоги особі в небезпеці, ненавмисному вбивстві, транспортуванні, зберіганні, придбанні та продажу наркотиків”, вказує прокуратура Парижа. У понеділок увечері її було поміщено під варту згідно з клопотанням магістрату, відповідального за розслідування справи.

Нагадаємо, Арі Булонь, 60-річний фотограф, упродовж десятиліть стверджував, що він син Алена Делона, що завжди заперечувалося актором.

Арі Булонь, народжений як Крістіан Аарон Пеффген, мав важке дитинство через наркоманію матері та відсутность батька. Його мати Ніко завжди стверджувала, що син народився в результаті тимчасового роману з Аленом Делоном, з яким познайомилася на знімальному майданчику в 1960-х. Зірка кіно, зі свого боку, завжди заперечував своє біологічне батьківство.

Однак Арі в основному виховувала Едіт Булонь, мати Алена Делона. Зрештою вона усиновила його разом зі своїм другим чоловіком, Полем Булонь, який дав хлопцю своє ім’я.

Читайте також: Помер британський актор Рей Стівенсон.

Поділитися:
Категорії
Шоу-бізнес
Стрічка новин

Читайте також: