Зеленський: У нас буде більше ППО – є чіткі домовленості

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що Україна отримає більше артилерії та далекобійної зброї. І обов’язково буде більше справедливості....
Президент України Володимир Зеленський на фоні прапора України
Фото: КОВА

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що Україна отримає більше артилерії та далекобійної зброї. Про це він сказав 5 жовтня під час вечірнього відеозвернення.

«Буде більше артилерії в наших воїнів. Буде більше далекобійної зброї. І обов’язково буде більше справедливості. Сьогодні наш головний меседж для світу: зло не має права взяти гору. І лише зараз, лише в Україні цю принципову моральну позицію можна втримати. Але всім разом!», — сказав Зеленський.

Він наголосив, що це дуже важливо, особливо перед зимою. Президент також подякував країнам, які підтримують та допомагають Україні.

«Іспанія, Італія, Франція, Німеччина, Британія – дякую! Я дякую сьогодні за зустрічі кожному лідеру країн-партнерів! Я дякую за чітку підтримку Європейському Союзу та Європейському парламенту. Дякую тобі, Іспаніє, за те, що сьогодні ти дала нам усім можливість зміцнити європейську єдність», — підкреслив президент.

Читайте також: Володимир Зеленський відзначив у Любліні зусилля громадян Польщі і волонтерів.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: