Володимир Зеленський відзначив у Любліні зусилля громадян Польщі і волонтерів

Повертаючись з США, президент Володимир Зеленський зустрівся з громадянами в волонтерами Польщі, які допомагають Україні і деяким вручив нагороди....
Зеленський, польські волонтери, прапор України, прапор Польщі
Зеленський відзначив державними нагородами польських волонтерів / фото: ОП

Повертаючись з США, президент Володимир Зеленський зустрівся з громадянами і волонтерами Польщі, які допомагають Україні і деяким вручив нагороди. Про це він повідомив на своїй сторінці в Telegram.

«Пані Бʼянка Залевська – журналістка, яка з 2014 року висвітлює російську агресію проти України та поширює правду про те, що відбувається через вторгнення російського зла. В липні 2014 року вона отримала важке поранення, але не полишила боротьби за добро. Її волонтерські зусилля врятували багато українських життів, зокрема дітей, які були транспортовані на лікування до дитячих шпиталів Польщі. Дякую за це!

Подякував за всі зусилля медика-рятівника, керівника волонтерської медичної команди, викладача Університету імені Марії Кюрі-Склодовської в Любліні Даміана Дуди. Він зі своєю командою приїздив в Україну: у Бахмут, Соледар, на лінію фронту на півдні. Рятував наших хлопців, наших воїнів, заснував фонд, який фінансує закупівлю медикаментів, і створив центр для підготовки бойових медиків, активно проводить тренінги для журналістів і волонтерів, які вирушають до зони бойових дій. Завдяки такій небайдужості життя реально рятуються. Дякую, Даміане!», — сказав Зеленський.

Також Президент України подякував польському народу за підтримку, за те, що в такий складний час вони разом з нами.

“Я вдячний народу Польщі, що є такі сини й доньки у народу Польщі поруч з нами. Не тільки сусіди, а реальні наші друзі. Дякую всій Польщі за неоціненну підтримку й солідарність, яка допомагає боронити свободу всієї нашої Європи!”, — підкреслив Володимир Зеленський.

Читайте також: Зеленський повідомив про 10 результатів свого візиту до Швеції.

Поділитися:
Категорії
ВідеоПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: