Зеленський провів засідання Ставки, розглянули 3 ключові питання

Перше – фронт. Доповіді командувачів – Залужний, Сирський, Тарнавський. Ситуація на основних напрямках – схід, південь. Захист наших позицій. Наші кроки вперед...
президент України, Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський 12 жовтня провів засідання Ставки, де розглянули три ключові питання. Серед них і ситуація на Близькому Сході. Про це повідомив глава нашої держави.

«Перше – фронт. Доповіді командувачів – Залужний, Сирський, Тарнавський. Ситуація на основних напрямках – схід, південь. Захист наших позицій. Наші кроки вперед.

Друге – українське виробництво зброї та техніки, постійне нарощування обсягів. Мінстратегпром має чітке завдання представити програму забезпечення українською зброєю за всіма ключовими потребами – від ракет і дронів до бронетехніки та снарядів», — розповів президент.

Володимир Зеленський також доручив віцепрем’єр-міністру Федорову та міністру оборони Умєрову впровадити максимальну цифровізацію постачання для сил оборони.

Третє питання, яке розглятули на Ставці – ситуація на Близькому Сході.

«Комплексний аналіз від голови Служби зовнішньої розвідки Литвиненка. Враховуємо всі чинники, дбаємо про інтереси наших громадян у регіоні та працюємо з партнерами заради недопущення ширшої дестабілізації», — зазначив Володимир Зеленський.

Читайте також: Зеленський: У нас буде більше ППО – є чіткі домовленості.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: