Зеленський подякував американцям за пакети підтримки США Україні

Президент України Володимир Зеленський подякував президенту США Джо Байдену та американцям за те, що вони стояли «пліч-о-пліч» з Україною під час війни з Росією...
Зеленський у Вільнюсі / фото: Укрінформ

Президент України Володимир Зеленський подякував президенту США Джо Байдену та американцям за те, що вони стояли «пліч-о-пліч» з Україною під час війни з Росією, пише CNN.

Виступаючи перед їхньою зустріччю на саміті НАТО в Литві, Зеленський визнав, що допомога, яку США досі направили Україні, є великою сумою грошей.

«Ви маєте знати, що ви витратили ці гроші не лише на боротьбу. Ви витратили ці гроші на наші життя, і я думаю, що ми врятували життя для Європи та всього світу», – сказав він.

Зеленський також подякував Байдену за відправку касетних боєприпасів серед іншої зброї, заявивши, що це було «складне політичне рішення», але воно допоможе врятувати Україну.

Читайте також: НАТО надасть Україні кошти для вступу до альянсу. Лідери країн-членів НАТО на саміті у Вільнюсі у вівторок вирішили, що майбутнє України – в альянсі, але не дали Києву бажаного запрошення про вступ до альянсу та не назвали конкретних термінів такого вступу. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що узгоджений пакет підтримки України, що складається з трьох елементів, має дати Києву необхідні кошти, щоб зрештою вступити до НАТО. 

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: