Відверті покидьки, зрештою, понесуть заслужену кару – Буданов

Кирило Буданов заявив, що всі причетні до скоєння воєнних злочинів проти громадян України особи будуть притягнуті до відповідальності...
Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов сидить за столом в робочому кабінеті
Кирило Буданов / фото: Українська правда

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов заявив, що всі причетні до скоєння воєнних злочинів проти громадян України особи будуть притягнуті до відповідальності:

«росіяни, які є військовими злочинцями, які вчинили злочини проти людяності, воєнні злочини, абсолютно кримінальні злочини на кшталт групових зґвалтувань, зґвалтувань неповнолітніх, відвертих огидних убивств»,  ― розтлумачив керівник ГУР МО України в ефірі “ISLDN TV”.

Кирило Буданов додав, що серед росіян є й такі, хто з патріотичних міркувань йде на співпрацю з воєнною розвідкою України. З тими, хто розкаявся і готовий до змін в росії, до виведення військ з України, до відбудови та вибачень перед українським народом ГУР готовий співпрацювати, наголосив керівник воєнної розвідки України.

 «Відверті покидьки, зрештою, понесуть заслужену кару у будь-якій країні світу. Заслуженою карою за такі діяння може бути виключно їх ліквідація. Нічого іншого я не розглядаю. Це моя особиста думка, я її притримуюсь і буду втілювати в життя», ― підсумував очільник ГУР МО України Кирило Буданов.

Читайте також: Найтерміновішим завданням НАТО є забезпечення перемоги України – глава НАТО.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниПолітика
Стрічка новин

Читайте також: