Найтерміновішим завданням НАТО є забезпечення перемоги України – глава НАТО

Найтерміновішим завданням» НАТО є забезпечення перемоги України у війні з Росією, заявив генеральний секретар альянсу Єнс Столтенберг...
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг розмовляє через відеозв’язок з головою Копенгагенського саміту демократії та колишнім генеральним секретарем НАТО Андерсом Фог Расмуссеном на Копенгагенському саміті демократії в Копенгагені, Данія, 15 травня.
Фото: Tom Little/Reuters

«Найтерміновішим завданням» НАТО є забезпечення перемоги України у війні з Росією, заявив генеральний секретар альянсу Єнс Столтенберг на Копенгагенському саміті демократії в понеділок, повідомляє CNN.

«Найактуальнішим завданням зараз є переконатися, що Україна переможе — щоб (російський) президент Путін не виграв цю війну», — сказав Столтенберг.

«По суті, завдання НАТО — підтримати Україну, як це роблять союзники по НАТО і НАТО вже більше року, а також не допустити ескалації цієї війни за межі України», — сказав чиновник.

Керівник альянсу також зазначив, що важливо, щоб Україна була озброєна, щоб могла захистити себе від російської агресії зараз і в майбутньому.

«Ми не знаємо, чим закінчиться ця війна, але ми знаємо, що коли вона закінчиться, надзвичайно важливо, щоб ми змогли запобігти повторенню історії», — додав він.

Глава НАТО зазначив, що очікує, що Україна приєднається до альянсу, коли закінчиться війна.

     «Коли мова йде про членство, я очікую, що союзники по НАТО скажуть, що Україна стане членом альянсу», – сказав Столтенберг.

Читайте також: Сенат Польщі схвалив резолюцію про вступ України до НАТО.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: