Маємо вагомі міжнародні кроки, які посилюють наші позиції – Зеленський

Маємо вагомі міжнародні кроки, які посилюють наші позиції одразу на кількох напрямках», - заявив Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення...
Президент України Володимир Зеленський на фоні прапора та герба України
Володимир Зеленський / фото: ОП

«Маємо вагомі міжнародні кроки, які посилюють наші позиції одразу на кількох напрямках», – заявив Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення 15 червня.

«Європарламент ухвалив потужну резолюцію на підтримку європейських і євроатлантичних прагнень нашого народу. Є конкретний заклик до лідерів Євросоюзу визначити чіткий шлях набуття нашою державою членства в ЄС.

А в питанні про Альянс Європарламент фіксує саме той сенс нашого українського внеску в євроатлантичну безпеку, який передбачає, що шлях України в НАТО та політичне запрошення до вступу мають бути напрацьовані вже в контексті підготовки до саміту Альянсу у Вільнюсі», – повідомив Зеленський.

Зеленський назвав другий вагомий міжнародний крок за сьогодні – це зареєстрований у США законопроект про конфіскацію та передання нашій державі як репарацій активів російської держави.

Також президент України подякував сенаторам США за потужну двопартійну підтримку цього питання.

Читайте також: Бої жорсткі, але наш рух є: Зеленський 12 червня провів чергове засідання Ставки.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: