Бої жорсткі, але наш рух є: Зеленський 12 червня провів чергове засідання Ставки

Бої жорсткі, але наш рух є, і це дуже важливо. Втрати у ворога саме такі, як нам потрібно. Дощі наше завдання ускладнюють...
Фото: ОП

«Провів сьогодні Ставку. Ключові доповіді – від командувачів оперативних напрямків, які найважливіші, найгарячіші: «Хортиця» і «Таврія», – повідомив Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення.

«Бої жорсткі, але наш рух є, і це дуже важливо. Втрати у ворога саме такі, як нам потрібно. І хоча погода цими днями несприятлива – дощі наше завдання ускладнюють, – але усе одно міцність наших воїнів дає результат. І я дякую за це кожному, хто зараз у бою, кожному, хто підтримує наші бойові бригади на відповідних напрямках», – заявив президент. 

 Під час Ставки генерали Сирський і Тарнавський доповіли про успіхи, які вже маємо, про те, у яких точках фронту потребуємо посилення та якими діями можемо зламати більше російських позицій. 

«Була доповідь Головкома щодо загальної ситуації, МВС та СБУ – щодо стабілізаційних заходів на деокупованих територіях. Дуже активно працюємо з постачанням необхідної зброї, снарядів», – повідомив Володимир Зеленський.

Читайте також: 9 червня Володимир Зеленський провів Ставку.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: