«Маємо бути готовими»: ворог може збільшити кількість ударів по інфраструктурі, — Зеленський

Володимир Зеленський заявив, що ворог може збільшити кількість ударів по об՚єктах інфраструктури. В Україні вся увага має бути зосереджена на захисті...
Володимир Зеленський, президент України, прапор України
Володимир Зеленський / фото: ОП

Президент України Володимир Зеленський заявив, що ворог може збільшити кількість ударів по об՚єктах інфраструктури. Про це він сказав 12 листопада під час вечірнього відеозвернення.

«Ми пройшли вже майже половину листопада і маємо бути готовими до того, що ворог може збільшити кількість ударів дронами чи ракетами по нашій інфраструктурі.

Росія готується до зими. І у нас в Україні вся увага має бути зосереджена на захисті, на відповідях терористам, на всьому тому, що Україна може зробити, щоб полегшити нашим людям проходження цієї зими та збільшити можливості наших воїнів», — зазначив президент.

Він також подякував всім країнам, які допомогли Україні з ППО. Зеленський зазначив, що український повітряний щит став сильніше, ніж минулого року. Але це ще не повний захист усієї території нашої держави.

«І ми працюємо, щоб зробити його ще більш сильним. Кожна країна, кожен лідер, які допомагають нам посилювати ППО, допомагають захищати життя», — сказав Володимир Зеленський.

Читайте також: Зеленський: У нас буде більше ППО – є чіткі домовленості. Президент України Володимир Зеленський повідомив, що Україна отримає більше артилерії та далекобійної зброї.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: