ЄС не зможе до кінця березня відправити в Україну мільйон снарядів, — міністр оборони Естонії

На неформальній зустрічі міністрів оборони ЄС у Брюсселі обговорювався поточний стан ініціативи щодо відправлення мільйона снарядів на допомогу Україні...
Ханно Певкур, прапор ЄС, прапор Естонії, міністр оборони Естонії
Фото: Европейська правда

На неформальній зустрічі міністрів оборони Європейського союзу у Брюсселі обговорювався поточний стан ініціативи щодо відправлення мільйона снарядів на допомогу Україні, а також пріоритети у галузі підготовки українських військовослужбовців разом із міністром оборони України Рустемом Умеровим, передає ERR з посиланням на прес-службу Міністерства оборони Естонії.

“Можемо повідомити хороші новини – ми виконуємо обіцянку поставити Україні мільйон снарядів. Хоча не всі вони надійдуть в Україну до березня. Згідно з угодою, до березня в Україну доставлено або буде доставлено понад 500 000 снарядів, а до кінця року ще понад 600 000 снарядів, тобто загалом понад 1,1 мільйона”, — сказав міністр оборони Ханно Певкур.

За словами Певкура, до кінця року виробничі можливості країн Європи мають збільшитися до 1,5 мільйона снарядів на рік.

Як зазначив міністр, Естонія також робить свій внесок тисячами своїх снарядів. Точні внески країн вирішено залишити без оприлюднення.

Як зазначають журналісти, держави-члени Європейського союзу погодилися минулого року навесні спільно до ЄС відправити Україні мільйон снарядів до березня 2024 року для відображення військової агресії Росії.

Читайте також: «50-Й ОБМІН»: 207 УКРАЇНЦІВ ПОВЕРНУЛИСЯ ДОДОМУ.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниПолітика
Стрічка новин

Читайте також: