СБУ ліквідувала схеми розкрадання коштів на харчуванні військових

Служба безпеки викрила масштабні схеми розкрадання державних коштів, виділених на продовольче забезпечення підрозділів Сил оборони...
Фото: СБУ

Служба безпеки викрила масштабні схеми розкрадання державних коштів, виділених на продовольче забезпечення підрозділів Сил оборони.

Через створений злочинний механізм сума збитків, завдана Міністерству оборони, становить понад 119,5 млн грн., повідомляє СБУ.

«За матеріалами слідства, посадовці одного з департаментів Міноборони уклали угоди з керівниками двох комерційних структур на постачання оптових партій продовольства до місць дислокації військових.

Бюджетні гроші було переведено на рахунки підприємств, які навіть не мали виробничої бази і технологічного обладнання для надання відповідних послуг.

Замість постачання до ЗСУ визначених обсягів продовольчої продукції учасники схеми виводили кошти у тінь через низку афілійованих фірм», – йдеться у повідомленні Служби безпеки.

На підставі зібраних слідчими СБУ доказів двом керівникам підприємств, задіяних у схемі, вже повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 ККУ.

Наразі триває розслідування для встановлення причетності посадовців Міноборони до протиправної діяльності.

Читайте також: СБУ викрила чиновників Сумської ОВА на розкраданні коштів.

Поділитися:
Категорії
ПодіїТОПФото
Стрічка новин

Читайте також: