Підрив Каховської ГЕС: яка ситуація на Херсонщині

На руках люди виносять домашніх тварин із затоплених квартир і господарств, на човнах перевозять худобу. На місці працює ДСНС, медики, правоохоронці...
Фото: ДСНС

Вчора у Херсоні близько 18:00 вода почала підніматися та затопила перші поверхи.

На руках люди виносять домашніх тварин із затоплених квартир і господарств, на човнах перевозять худобу.

На місці працюють працівники ДСНС, медики, правоохоронці, обласна та місцева влада, волонтери та небайдужі українці, які допомагаємо всім, хто того потребує, повідомив Олексій Кулеба.

Найскладніша ситуація склалася в Корабельному районі міста Херсон. Станом на зараз вода піднялася на 3,5 метри. Підтоплено більше 1000 будинків, евакуйовано 1500 людей.

Евакуація триватиме й завтра та в найближчі дні – автобусами і потягом. Про години відправлення оперативно інформує місцева та обласна влада.

В пунктах евакуації є продуктові набори та питна вода. Працюють соціальні служби. Усі люди, які мешкають на підконтрольній Україні території, забезпечені питною водою та продуктами.

Тим, кому необхідне проживання, надається житло. Також організовані грошові виплати постраждалим на місцях.

Задля безпеки людей в регіоні частково відключена електрика та газопостачання.

На Херсонщину з усіх областей країни організовується відправка човнів, катерів, вантажної техніки, автобусів, станції очистки води та іншого обладнання для ліквідації наслідків та допомоги людям.

Під час евакуації у Херсоні звуки обстрілів не вщухають. Попри це порятунок мирних жителів триває.

Критична ситуація на окупованому лівому березі Херсонської області. Містяни сидять на дахах будинків та чекають, щоб їх врятували. Люди залишились наодинці з катастрофою.

Читайте також: Підрив Каховської ГЕС: що відомо на цей час.

Поділитися:
Категорії
ВідеоПодіїТОПФото
Стрічка новин

Читайте також: