На Закарпатті прикордонники затримали 10 ухилянтів

Впродовж минулої доби прикордонники Мукачівського загону зупинили на державному кордоні 10 чоловіків призовного віку, які мали наміри залишити Україну...
Фото: dpsu

Впродовж минулої доби прикордонники Мукачівського загону зупинили на державному кордоні 10 чоловіків призовного віку, які мали наміри залишити територію України.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

«Так прикордонники відділу «Ділове» затримали 5 чоловіків, які, окрім коштів та закордонних паспортів, мали з собою гідрокостюми та рятувальні жилети. Двоє мешканців Дніпропетровщини, киянин, один мешканець Луганщини та один – Запоріжжя мали намір перепливти на румунський берег Тиси, незважаючи на низьку температуру води та непоодинокі випадки загибелі їх попередників», – йдеться у повідомленні ДПСУ.

Ще двох плавців – відчайдухів затримали прикордонники відділу «Вилок». Подолати річкову ділянку кордону з Угорщиною гумовим човном планували двоє закарпатців.

Інших двох закарпатців та одного мешканця Кременчука затримали прикордонники відділення «Хижа». Чоловіки намагались незаконно перетнути українсько-румунську ділянку кордону суходолом, але вони також не змогли залишитися непоміченими для прикордонного наряду.

Загалом впродовж минулого тижня прикордонники Мукачівського загону затримали 44 порушники кордону.

Читайте також: На Закарпатті прикордонники затримали 5 ухилянтів.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниПодіїФото
Стрічка новин

Читайте також: