На Закарпатті прикордонники затримали 5 ухилянтів

Двох мешканці Чернігівщини та Тернопільщини, які мали намір незаконно перетнути українсько-румунський кордон, затримали прикордонники відділу «Ділове»...
Фото: dpsu

Двох мешканці Чернігівщини та Тернопільщини, які мали намір незаконно перетнути українсько-румунський кордон, затримали прикордонники відділу «Ділове» Мукачівського загону.

Про це повідомила Державна прикордонна служба України.

«Обидва чоловіки віком 33 роки, за порадами своїх знайомих зв’язалися з ділками із Закарпаття, які пообіцяли їм організувати незаконний перетин кордону з Румунією. За свої послуги «туроператори» запросили по 6 тисяч доларів США», – йдеться у повідомленні прикордонників.

На обох чоловіків за спробу порушення держрубежу прикордонники склали адмінпротоколи, згодом оцінку їх діям надаватиме суд.

Також прикордонники відділу «Вилок» на Закарпатті припинили ще одну спробу порушити державну межу. Зокрема, сьогодні, близько п’ятої години ранку, під час патрулювання, наряд виявив та затримав за 150 метрів від кордону трьох осіб із гумовим човном.

За інформацією Державної прикордонної служби, двоє мешканців Івано-Франківщини та один – Харківщини прибули на Закарпаття з метою незаконного перетину українсько-угорського кордону по річці Тиса. Організаторам свого «турне» двоє горе-плавців мали заплатили по 2,5 тисячі доларів, третій домовився за 2 тисячі доларів.

Читайте також: Прикордонники виявили приховані 800 тисяч гривень.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниПодіїФото
Стрічка новин

Читайте також: