На Прикарпатті ДБР викрило злочинну групу лісників

На території парку було зрубано понад 500 дерев: ялиці, бука, осики, грабу та ясену. Збитки державі оцінені у 2,2 млн грн....
Фото: ДБР

Працівники ДБР викрили організовану злочинну групу з посадовців лісової галузі в Івано-Франківській області, яка незаконно рубала ліс на території Косівського природоохоронного науково-дослідного відділення Національного природного парку «Гуцульщина» загальнодержавного значення.

Про це повідомило Державне бюро розслідувань.

За інформацією правоохоронців, до складу групи входило 5 працівників Державного підприємства «Кутське лісове господарство»: колишній та чинний директори, головний лісничий, начальник відділу лісового господарства та інженер з охорони та захисту лісу.

«Впродовж тривалого часу посадовці незаконно, без жодних дозволів та погоджень видавали документи для проведення вибіркових санітарних рубок на території парку, котрий вже понад 20 років не входить до складу «Кутського лісового господарства». Далі деревину продавали населенню, а гроші привласнювали», – йдеться у повідомленні ДБР.

На території парку було зрубано понад 500 дерев: ялиці, бука, осики, грабу та ясену. Збитки державі оцінені у 2,2 млн грн.

П’ятьом учасникам групи вже повідомлено про підозру.

Згідно ч. 2, 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 364, ч. 4 ст. 246 ККУ підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.

Для відшкодування завданих збитків підготовлено клопотання про арешт майна підозрюваних.

Читайте також: За матеріалами ДБР 7 перевізників відключать від системи «Шлях».

Поділитися:
Категорії
Головні новиниПодії
Стрічка новин

Читайте також: