За матеріалами ДБР 7 перевізників відключать від системи «Шлях»

Від системи «Шлях» буде відключено сім перевізників, які незаконно переправляли військовозобов’язаних через державний кордон...
Фото: t.me/DBRgovua

Від системи «Шлях» буде відключено сім перевізників, які незаконно переправляли військовозобов’язаних через державний кордон.

Про це повідомило Державне бюро розслідувань.

Таке рішення ухвалила Комісія з питань припинення доступу ліцензіатів до Єдиного комплексу інформаційних систем Укртрансбезпеки на підставі зібраних матеріалів ДБР.

«Працівники Державного бюро розслідувань встановили, що три приватних товариства та чотири ФОПи у період дії воєнного стану були причетні до організації каналів переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон.

Зокрема, оформлені цими перевізниками водії автомобільного транспорту для виїзду за кордон упродовж 60 днів не повернулися в Україну. Це порушення встановлених правил перетину державного кордону було зафіксовано ДБР», йдеться у повідомленні правоохоронців.

На розгляд Комісії подано ще десятки фактів зловживань із внесення даних у Систему. Після перевірки інформації по кожному випадку буде ухвалене відповідне рішення.

Читайте також: ДБР викрило банду, яка займалась розбоєм під виглядом тероборонівців.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниПодії
Стрічка новин

Читайте також: