Собаку з Португалії визнали найстарішою в історії

Пес з Португалії на прізвисько Бобі, якому майже 31 рік, визнаний найстарішим собакою у світі і внесений до Книги рекордів Гіннесса. ...
Найстаріший пес у світі

Пес з Португалії на прізвисько Бобі, якому майже 31 рік, визнаний найстарішим собакою у світі і внесений до Книги рекордів Гіннесса. Про це повідомляє 3 лютого на сайті самого видання.

До 3 лютого 2023 року вік Бобі складає 30 років та 268 днів. Попередній рекордсмен Блюї з Австралії помер у 1939 році у віці 29 років та п’яти місяців. Таким чином, Бобі є не тільки найстарішим собакою з тих, що нині живуть, але й найстарішим собакою з коли-небудь зареєстрованих в історії.

Порода рекордсмена — Рафейру ду Алентежу, чи португальський мастиф. Зазвичай термін життя таких чотирилапих становить близько 12–14 років.

Хазяїн собаки Леонель Коста пояснив довгожительство свого улюбленця тим, що він усе життя живе на фермі у тихому та спокійному селі. Крім того, його ніколи не садили на ланцюг чи повідець, тому він спокійно гуляє скільки хоче і де хоче. Також його годують «людською» їжею без зайвих приправ. Крім цього Бобі – товариський пес, який завжди багато грає з іншими тваринами, включаючи котів, що проживають в будинку.

Читайте також: 190-річна черепаха Джонатан – найстаріша наземна тварина у світі.

Поділитися:
Категорії
ВідеоЦікаве
Стрічка новин

Читайте також: