Нинішній тиждень став найспекотнішим на планеті в історії спостережень

Нинішній тиждень став найспекотнішим на планеті в історії метеорологічних спостережень. Згідно з прогнозами синоптиків, температура може підвищитися ще більше...
Фото ілюстративне

Нинішній тиждень став найспекотнішим на планеті в історії метеорологічних спостережень. При цьому, згідно з прогнозами синоптиків, температура може підвищитися ще більше — є ймовірність того, що в липні буде встановлено 120-річний температурний рекорд.

Про це повідомляє британське видання The Guardian.

При цьому метеорологи попереджають, що це не кінець зростання. Високий рівень вуглекислого газу в атмосфері та аномальна смуга сильних вітрів над Атлантикою вже вплинули на погоду. Зокрема, хвилі спеки спостерігали у Греції, Іспанії, Італії та Техасі (США). У всій Європі оголосили червоний метеорологічний сигнал – сповіщення про небезпечні погодні умови.

Греція закрила стародавній Акрополь у найспекотнішу частину дня у п’ятницю, щоб захистити туристів.

Міністр охорони здоров’я Італії Ораціо Скіллачі сказав, що люди повинні бути обережні під час відвідин знаменитих руїн Риму.

В Іспанії, за прогнозами синоптиків, хвиля тепла посилиться з понеділка, коли температура досягне 44 градусів за Цельсієм (111,2 за Фаренгейтом) у долині Гвадалквівір неподалік Севільї на півдні країни.

Вчені попереджають, що вже скоро світова температура може перевищити поріг 1,5°C, встановлений як верхню межу зростання глобального потепління. А наслідки майбутньої спеки будуть небезпечнішими.

Читайте також: Через помилку вчених «Брама пекла» горить уже понад 50 років.

Поділитися:
Категорії
Цікаве
Стрічка новин

Читайте також: